můj příbeh

31. května 2018 v 21:35 | Ling |  Příběhy

Ahoj lidi, dnes vám napíšu svuj příběh. Je tam pár věcí, které ani já nechápu třeba jak se ze MĚ, nemotorného a ošklivého kačatka, mohla stát elegantí a krásná princezna!? Ale nejprve vše od začátku (vše v CČ)
Jak už asi každí pochopil, jsem mořská princezna. Takže každému asi příde divné jakto že jsem i člověk. No ...Když jsem se narodila smála jsem se.Otec a matka se jen trochu usmívali.Večer se udělala slavnost na mojí a sestry počest.Sestra vypadala hrozně hezky ! Fialovo-modrá plotev a blondaté vlasy jí vázně slušeli! Žili jsme dobře takovích .. 6 let a najednou únos! Ten unos si nepamatuji ale sestra plakala otec, matka a straže se mě pří hledali a dál už se mi začínají vybavovat vspomímky jako človek cca ve 4 letech.

Na souši jsem žila docela dobře až na pár věcí ale škola mě změnila. Přišla jsem tam a ... BUM!!! Holka podobná mé sestře z moře! No a ne moc dlouho nám to nervalo a byly a jsme kamarádky. Dokonce se z nás stali BFF (nejlepší kamošky).

Ve čtvrté tříde jsem se nějak dokazala promenit v MP i když mi to předtím nešlo. Po pár dnech se mi začali zdát sny třeba že mluvím s matkou MP ,potápím se s paloutví atd..


a dál?
tohle je zatím konec.
tak čau u dalšího článku
Ling
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama